o firmieStrona główna » o firmie

A.T. Trading sp. z o.o. funkcjonuje na rynku transportowym już od 2008 roku. Jesteśmy firmą wielooddziałową z siedzibą w Zamościu, kompleksem magazynowym i Biurem Obługi Celnej w Zbuczynie. Transport to zarazem nasza pasja i sposób na życie. Nie stoimy w miejscu i nie popadamy w rutynę, ale konsekwentnie się rozwijamy.

Historia A.T.TRADING sp. z o.o. rozpoczęła się w 2008 roku. Mimo stosunkowo krótkiego stażu to dojrzała firma- została zbudowana na fundamencie wieloletniego doświadczenia i niegasnącej pasji.

Obecnie tworzymy firmę wielooddziałową z siedzibą w Zamościu, kompleksem magazynowym i Biurem Obsługi Celnej w Zbuczynie. 

Nasza praca to źródło naszej radości i satysfakcji.
Wykonujemy ją z pełnym zaangażowaniem, a każde zlecenie jest dla nas tak samo ważne. Jesteśmy przeciwieństwem modelu bezdusznej korporacji, która mechanicznie wykonuje kolejne zadania.

Nie będziemy opowiadać bajek o wielkich wartościach, które nam przyświecają. To nieprofesjonalne. Dla nas liczą się dwie rzeczy: jakość i zaufanie.
Jakość, bo stanowi ona odzwierciedlenie naszych kompetencji, skuteczności, pasji i zaangażowania.
Zaufanie, bo to ono daje nam prawdziwą satysfakcję z naszej pracy.

Specjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu transportu i spedycji zarówno krajowej, jak i międzynarodowej, obsługi celnej oraz oferujemy cały wachlarz usług związanych z magazynowaniem.

Nasze dotychczasowe doświadczenie obejmuje usługi transportu śródlądowego w wielu krajach Europy kontynentalnej. Obecnie skupiamy się na współpracy wewnątrzunijnej.

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, elastycznie dostosowujemy się do zleceń wykraczających poza powyższy zakres terytorialny.

Mamy świadomość, jak wiele w transporcie zależy od kierowców. Dlatego właśnie, oprócz nowoczesnego taboru wyposażonego w system nawigacji GPS, kładziemy nacisk na kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób prowadzących pojazdy. Na każdym kroku i na każdym kilometrze udowadniamy, że firma A.T.TRADING jest gwarantem terminowej realizacji zleceń oraz bezpieczeństwa przewożonych ładunków.

Nie wierzymy w wielkie obietnice- wierzymy w czyn. Niezawodny transport, konkurencyjne ceny i  profesjonalizm.

Zachęcamy do współpracy,
Załoga A.T.TRADING

*

Kontakt

A.T. TRADING Sp. z o.o.

 

Siedziba Firmy

ul. Szczebrzeska 21/103

22-400 ZAMOŚĆ

tel.: (+48) 84 639 00 37

fax: (+48) 84 639 00 39

e-mail: biuro@attrading.eu

Biuro i Magazyn Logistyczny

ul. Siedlecka 101A

(E30 - 581 km., 4 słupek)

08-106 ZBUCZYN

tel.: (+48) 25 642 30 55

e-mail: at@attrading.eu

Biuro Obsługi Celnej

ul. Siedlecka 101A

(E30 - 581 km, 4 słupek)

08-106 ZBUCZYN

tel:+ 48 25 631 08 60

tel kom. (+48) 509 822 112

 e-mail: agencja@attrading.eu

 

 

 

Firma A.T. Trading sp.z o.o. otrzymała środki z Funduszu Prewencyjnego PZU SA w kwocie 10 000 zł brutto - na zakup opon zimowych